Vegyésztechnikus (laborba)

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Főbb feladatok

  • A laboratóriumba kerülő alapanyagok, félkész- és késztermékek és festékek vizsgálata
  • Vizsgálatok elvégzése elsődlegesen a fizika és másodlagosan a reológiai tulajdonságokra térnek ki
  • Fejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Vizsgálati eredmények ellenőrzése és értékelése
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek, dokumentációk összeállítása
  • Nem megfelelőségi folyamatban való részvétel
  • Laboratóriumban felhasznált vegyi anyagok nyilvántartása

Szakmai elvárások

  • Középfokú vegyipari végzettség
  • 3 év vegyipari/laboráns tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Festékgyártásban szerzett tapasztalat
  • Nyomdaipari és/vagy minőségbiztosítási szakképzettség
  • Biztonsági tulajdonsággal rendelkező alapanyagok ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria – évi br. 372.000 Ft
  • Jutalom / ösztönző bér, amelynek maximuma az éves alapbér 10%-a
  • Privát sportkörhöz csatlakozási lehetőség (pl.: úszás, foci, futás, kosárlabda, röplabda, asztaltenisz, túrázás, tollaslabda, fallabda, lövészet)
  • Dolgozói mobilflottában való részvétel: Kedvezményes készülékvásárlási lehetőség és- percdíjak, 4 db partner előfizetés vásárlási lehetőség
  • Élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Próbaidő lejártát követően önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Analitikus szemlélet, precizitás, proaktivitás, problémamegoldó szemlélet, rugalmasság
  • Számítástechnikai ismeretek

Állás adatai

Állás azonosító: 82
Pozíció pontos megnevezés: Vegyésztechnikus (laborba)
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vegyésztechnikus (laborba)