Termelés elszámoló

Értéktár és raktározási csapatunkba 2 műszakos munkarendbe jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat;

Főbb feladatok

  • Anyagok átvétele az értéktáraktól, raktáraktól.
  • Termékenkénti, termékfázisonkénti elszámolás készítése.
  • Számolások ellenőrzése, műszak közbeni és műszakvégi stimmeltetés.
  • A számolási hibákról, vagy egyéb ellenőrzött problémákról jegyzőkönyvek felvétele.
  • Raklapok, konténerek, egyéb tárolóeszközök kísérőjegyzékkel történő ellátása.
  • A termelő területekre kiadott anyagok nyitó és zárókészletének egyeztetése.

Szakmai elvárások

  • Érettségi
  • Legalább 1-3 év termelő vállalatnál/ kereskedelmi, vagy postai területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Csapatmunka
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség

Állás adatai

Állás azonosító: 16
Pozíció pontos megnevezés: Termelés elszámoló
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termelés elszámoló