Targoncavezető -és anyagkezelő

A munkakör nagyobb százalékban anyagkezelési feladatok ellátását jelenti, kisebb arányban fordulnak elő targoncavezetést igénylő feladatok, kérjük, jelentkezésénél ezt vegye figyelembe. Amennyiben nem rendelkezik adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvánnyal (OKJ + hatósági vizsga - Gyalogkíséretű targonca (3312) /Vezetőállásos targonca (3313)/ Vezetőüléses targonca (3324)/, annak megszerzésében cégünk támogatást nyújt.

Főbb feladatok

  • Az értéktárakban, raktárakban előforduló anyagok mozgatása, gépi számolása, a géptermek anyaggal való ellátása, amely jelenti:
  • a szakszerű anyagmozgatást,
  • a pontos gépi számolást,
  • az anyagok szakszerű kezelését,
  • az anyagok szállításra való előkészítését, rögzítését, csomagolását és
  • a munkaterület takarítását, tisztántartását.

Szakmai elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Büntetlen előélet

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunka, pontosság

Állás adatai

Állás azonosító: 22
Pozíció pontos megnevezés: Targoncavezető -és anyagkezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Targoncavezető -és anyagkezelő