Segédkönyvkötő

Főbb feladatok

  • minőség-ellenőrzés, a kártyagyártás területén előforduló gépeken való munkavégzés, adminisztráció.
  • meghatározott munkafázisok után a kártyák szemrevételezéssel történő minőségellenőrzéséért
  • a jó és a selejtes kártyák műveletenkénti különválasztásáért
  • a le- és szétválasztott kártyák gépi, vagy kézi leszámolásáért, dobozba helyezéséért
  • a nyomtatott és nyomatlan ívek leszámolásáért
  • kézi stancoló ponthegesztő, stancoló, csíkozó, hologramozó gépen történő munkavégzésért
  • a szita gépen a berakói tevékenység elvégzéséért
  • a félkész és kész anyagok trezorba és trezorból való szállításáért
  • a művelethez kapcsolódó adminisztráció pontos vezetéséért

Szakmai elvárások

  • 8 általános iskola
  • termelő cégnél, preferáltan nyomdában szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • könyvkötő szakmunkás végzettség

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • pontosság, terhelhetőség, megbízhatóság, monotónia tűrése

Állás adatai

Állás azonosító: 36
Pozíció pontos megnevezés: Segédkönyvkötő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Segédkönyvkötő