Nyomdai vágó

Kötészetünk bővítésére 2 műszakos munkarendbe keresünk új kollégát.

Főbb feladatok

  • A könyvkötészeten előforduló munkák vágása a tisztapapírtól kezdve az okmányokig.
  • Papírméretek pontos ismerete, ívvágógép kezelése.
  • Nyomott ívek, kereskedelmi nyomtatványok vágása, garnitúrák enyvezése.
  • Vászonszabó gép beállítása, kezelése.
  • Szortiment könyvkötés.
  • Modellek készítése.

Szakmai elvárások

  • Szakmunkás végzettség, /nyomdaipari –gépmester/könyvkötő szakmunkás - végzettség előnyt jelent/
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás

Állás adatai

Állás azonosító: 20
Pozíció pontos megnevezés: Nyomdai vágó
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2017.11.30.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Nyomdai vágó