Minőségirányítási mérnök

A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • A termékgyártás ellenőrzési terveinek és azok végrehajtásához szükséges utasítások elkészítése, validálása, gyakorlati alkalmazásuk ellenőrzése
  • Gépek kezelési utasításainak elkészítése és a rögzített előírások gyakorlati alkalmazásának ellenőrzése
  • Nem megfelelőségi jegyzőkönyvekhez kötődő döntési folyamatok kezelése, menedzselése
  • Külső és belső reklamációk kivizsgálása és dokumentálása
  • Beszállítói reklamációk összefoglalójának elkészítése, adminisztrálása
  • Beszállítói auditokon való részvétel
  • A termék minőségellenőrzéséhez használt eszközök konfigurálása, vizsgálati paraméterek beállítása
  • Mérési adatok gyűjtése és elemzése
  • Selejtelemzés, kimutatás készítése, gyökérokok vizsgálata, intézkedési javaslatok tétele, továbbá intézkedések, beavatkozások nyomon követése
  • Termékek validálásában való részvétel és mintatermékek ellenőrzése, kiválasztása, mintakatalógus összeállítása
  • Szakmai támogatás biztosítása a termék és technológiai fejlesztések során (gyártási folyamatok optimalizálása)

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nyomdaipari és/vagy minőségbiztosítási szakképzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Excel pivot tábla (kimutatás) készítésben jártasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minőségügy területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Módszertanok ismerete (Lean, 8D, 6S…)
  • Nyomdai folyamatok ismerete, pontosság, precizitás, elemző és problémamegoldó képesség, felelősségtudat
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Problémamegoldó fókusz
  • Együttműködő készség
  • Rugalmasság

Állás adatai

Állás azonosító: 63
Pozíció pontos megnevezés: Minőségirányítási mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2018.12.27.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségirányítási mérnök