Magasnyomó gépmester

Főbb feladatok

  • a nyomóforma zárása;
  • számozás, perforálás, írisznyomtatás, dombornyomás, hologramnyomás;
  • biegelés vagy perforálás, nyomóformába beépítve vagy önállóan formaként nyomásra előkészítése, beigazítása, nyomása az összes tégely- és gyorssajtón;
  • tükör szerinti számozási mutációk végzése, számelugrások visszamutálása;
  • speciális, bonyolult számozási feladatok megoldása;
  • a nyomás közbeni egyenletes festékezés biztosítása és a keletkező rendellenességek elhárítása;
  • munkatáska előírásainak betartása;
  • a gyártási folyamat felügyelete;
  • gyártás közben a minőség állandó ellenőrzése;
  • a műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése;
  • a gépnapló vezetése;
  • a munkaterület napi tisztán tartása;
  • karbantartási feladatok elvégzése, adminisztrálása.

Szakmai elvárások

  • nyomdaipari tapasztalat;

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • nyomdaipari szakmunkás végzettség,
  • a magasnyomtatás ismerete;
  • különböző típusú számozási technológiák, dombornyomás, hologramnyomás ismerete.

Mit ajánlunk/Juttatások

  • stabil vállalati háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • felelősségteljes, változatos munkakör;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőség.

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • - pontosság és színismeret;
  • - terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság.

Állás adatai

Állás azonosító: 94
Pozíció pontos megnevezés: Magasnyomó gépmester
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Magasnyomó gépmester