külkereskedelmi szakértő ( BID menedzser)

Nemzetközi értékesítési csapatunkba keresünk szakértő munkatársat!

Főbb feladatok

  • tenderkiírások folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése
  • hazai és nemzetközi tenderanyagok összeállítása, illetve annak koordinálása
  • tenderanyagok tartalmi és formai követelményeknek való megfeleltetése
  • tenderek koordinálása, riportok készítése
  • üzletfejlesztési terv készítése, piackutatás, elemzés

Szakmai elvárások

  • felsőfokú külkereskedelmi végzettség
  • ajánlattevői oldalon szerzett tendereztetési tapasztalat
  • nemzetközi kereskedelemben szerzett legalább 10 év tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • további európai nyelv ismerete előny

Mit ajánlunk/Juttatások

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • üzleti, pénzügyi szemlélet, agilitás, proaktivitás, precizitás

Állás adatai

Állás azonosító: 70
Pozíció pontos megnevezés: külkereskedelmi szakértő ( BID menedzser)
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben