Kártyagyártó gépmester

Főbb feladatok

  • a kártyagyártás gépeinek kezelése, különös tekintettel az alábbiakra; lamináló gép, stancoló- és kézi stancoló gép, csíkozó gép, hologram felvivő gép
  • a gyártás menetének biztosítása
  • gyártás közben a minőség állandó ellenőrzése
  • a félkész és kész anyagok trezorba és trezorból való szállítása
  • munkaműveletek után a kártyák gépi számolása és dobozba rakása
  • a műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése
  • a gépnaplók vezetése
  • a munkaterület napi takarítása

Szakmai elvárások

  • szakmunkás végzettség, preferáltan nyomdaipari/ gépipari/ mechanikai szakképzettség
  • termelő vagy nyomdaipari cégnél, gépmesteri/ gépkezelői munkakörben szerzett 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • kártyatermékek teljes gyártási folyamatának ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • pontosság, terhelhetőség, megbízhatóság, monotónia tűrés

Állás adatai

Állás azonosító: 35
Pozíció pontos megnevezés: Kártyagyártó gépmester
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kártyagyártó gépmester