Hulladékkezelő/ hulladékudvar karbantartó

Főbb feladatok

  • A központi üzemi hulladékgyűjtő hely napi hulladék nyilvántartásának és üzemnaplójának vezetése.
  • Hulladék begyűjtése a területekről (csere gyűjtőedény biztosításával).
  • Gyűjtőhelyre átadott hulladékok mérlegelése, kijelölt helyre történő elhelyezése.
  • A hulladékgyűjtő hely és környékének tisztán és rendben tartása.
  • A központi üzemi hulladékgyűjtő helyen tárolt hulladék mennyiségének nyomon követése és a szállítandó hulladék listájának összeírása és átadása a környezetirányítási megbízottnak.
  • Hulladékszállítások felügyelete.
  • Elszállítandó hulladékok szállításra történő előkészítése (pántolás, rakatképzés, fóliázás, feliratozás stb.), targoncával történő anyagmozgatás.
  • Hasznosítható hulladékok bálázása, gyűjtése, szállításra való előkészítése, raklapok kezelése, rendezése.
  • A hulladékgyűjtő hely területén lévő csatornák felületi tisztán tartása, kármentők karbantartása és tisztítása.
  • A hét minden munkanapján a szeméttároló helyének tisztántartása, ürítés után a konténerek behordása.

Szakmai elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Büntetlen előélet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Érettségi
  • Hulladékkezelési gyakorlat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Megbízhatóság, terhelhetőség, pontosság

Állás adatai

Állás azonosító: 34
Pozíció pontos megnevezés: Hulladékkezelő/ hulladékudvar karbantartó
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hulladékkezelő/ hulladékudvar karbantartó