Gépészszerelő/Karbantartó/Mechatronikus

A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Speciális nyomdaipari és egyéb gépek javítása, karbantartása
  • Gépek, berendezések szerkezeti vizsgálata, géphibák feltárása, javítások meghatározása és kivitelezése
  • Gépek, berendezések szét- és összeszerelése, gépalkatrészek készítése, hegesztése, javítása, gépekbe való beépítése
  • Gépáthelyezések, telepítések végzése
  • Speciális szerszámok, készülékek készítése
  • Különféle vasszerkezeti munkák elvégzése
  • Éves nagykarbantartások kivitelezése
  • Eseti javítások kivitelezése

Szakmai elvárások

  • Szakmunkás, szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Fémipari alapismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nyomdaipari gépek ismerete
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Mechatronikai ismeretek
  • Emelőgép kezelői ismeretek és jogosítvány
  • Épületgépészetben való jártasság

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás
  • Többműszakos munkarend vállalása

Állás adatai

Állás azonosító: 68
Pozíció pontos megnevezés: Gépészszerelő/Karbantartó/Mechatronikus
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépészszerelő/Karbantartó/Mechatronikus