Fegyveres Biztonsági Őr

Fegyveres Biztonsági Őrségünkbe keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok

  • A Pénzjegynyomda Zrt.(A cég teljes jogú alkalmazottjaként) épületeinek fegyveres védelme, vagyonának és alaptevékenységének biztosítása a törvényi és egyéb jogszabályi előírások és a Zrt. Őrségutasítása alapján. A szolgálati rend többségében 24 órás szolgálatokból áll 2-3db 12 órás szolgálattal kiegészítve.

Szakmai elvárások

  • Feddhetetlen előélet.
  • Az 1997. évi CLIX. Törvény által előírt fegyveres biztonsági őri hatósági vizsga megléte.
  • I. alkalmassági csoportra vonatkozó egészségügyi és pszichológiai alkalmasság igazolása.
  • Legalább 2 év, hasonló (fegyveres) munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Személy- és vagyonőri végzettség (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettség).
  • Befejezett középiskolai végzettség.
  • Hatósági fegyvervizsga.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Küzdősportokban, állóképességet fejlesztő sportokban szerzett jártasság.
  • Monotonitás tűrés, szabályok betartása, kommunikációs készség.
  • Számítógépes alapismeretek (Word, Excel).
  • Leinformálható, Fegyveres Biztonsági Őrségnél szerzett munkatapasztalat.

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Munkajogi megfelelés
  • Béren kívüli juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Határozottság, fokozott megbízhatóság, megfontoltság, rugalmasság.

Állás adatai

Állás azonosító: 30
Pozíció pontos megnevezés: Fegyveres Biztonsági Őr
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fegyveres Biztonsági Őr