Fegyveres biztonsági őr

Az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány- és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája munkatársat keres Fegyveres Biztonsági Őr munkakörbe

Főbb feladatok

  • Csak Fegyveres biztonsági őr hatósági vizsga meglétével tölthető be (1997. évi CLIX. Törvény) a munkakör.
  • A Pénzjegynyomda Zrt.(a cég teljes jogú alkalmazottjaként) épületeinek fegyveres védelme, vagyonának és alaptevékenységének biztosítása a törvényi és egyéb jogszabályi előírások és a Zrt. Őrségutasítása alapján. A szolgálati rend többségében 24 órás szolgálatokból áll.

Szakmai elvárások

  • Az 1997. évi CLIX. Törvény által előírt fegyveres biztonsági őri hatósági vizsga megléte
  • Legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Feddhetetlen előélet
  • I. alkalmassági csoportra vonatkozó egészségügyi és pszichológiai alkalmasság igazolása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hatósági fegyvervizsga
  • Küzdősportokban, állóképességet fejlesztő sportokban szerzett jártasság
  • Számítógépes alapismeretek (Word, Excel)
  • Leinformálható, Fegyveres Biztonsági Őrségnél szerzett munkatapasztalat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Határozottság
  • Fokozott megbízhatóság
  • Megfontoltság
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Állás adatai

Állás azonosító: 130
Pozíció pontos megnevezés: Fegyveres biztonsági őr
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fegyveres biztonsági őr