Épület karbantartó

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok

  • Létesítmény üzemeltetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Hibák felkutatása és szükség szerinti elhárítása
  • Légfűtők, kaloriferek, klímatechnikai rendszer üzemeltetése, szerelése
  • Fűtési hálózatok javítása, karbantartása
  • Levegőhálózatok kiépítése és karbantartása
  • Vízellátó rendszer és a csatornahálózat karbantartása, javítása, szükség esetén átalakítása
  • Egyszerűbb vasszerkezetek, új vezetékek kivitelezése
  • Hegesztési munkák ellátása
  • Időszerű karbantartási és állapot megóvási feladatok elvégzése
  • Eseti javítások kivitelezése

Szakmai elvárások

  • Csőszerelő és/vagy víz-gázvezeték és készülékszerelő szakmunkás
  • Klíma-, hűtőgépkezelő és kazánkezelői ismeretek
  • Ív és lánghegesztő szakképesítés vagy jártasság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Klíma-, hűtőgépkezelő és kazánkezelői szakképesítés vagy ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Fémipari alapismeretek
  • Emelőgép kezelői ismeretek és jogosítvány

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Betanulás támogatása, szakmai fejlődési lehetőség
  • Megújult géppark, tiszta környezet
  • Cafeteria – évi br. 372.000 Ft ~ adózástól függően akár havonta nettó 20-25.000 Ft
  • Jutalom / ösztönző bér, amelynek maximuma az éves alapbér 10%-a
  • Privát sportkörhöz csatlakozási lehetőség (pl.: úszás, foci, futás, kosárlabda, röplabda, asztaltenisz, túrázás, tollaslabda, fallabda, lövészet)
  • Dolgozói mobilflottában való részvétel: Kedvezményes készülékvásárlási lehetőség és- percdíjak, 4 db partner előfizetés vásárlási lehetőség
  • Élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Próbaidő lejártát követően önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Szakmai önállóság
  • Fegyelmezettség
  • Problémamegoldó képesség
  • Műszaki érzék
  • Munkabírás

Állás adatai

Állás azonosító: 85
Pozíció pontos megnevezés: Épület karbantartó
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Épület karbantartó