Elektromos szerelő

Műszaki irányítás és Létesítmény gazdálkodási szervezetünk elektromos csoportjának bővítésére keresünk új kollégát.

Főbb feladatok

  • A társaság termelő berendezéseinek üzemeltetését akadályozó elektromos hibák felderítése, elhárítása, ezeken a berendezéseken karbantartási tevékenység végzése.
  • A létesítmény erőátviteli-, és világítási hálózatának, épületgépészeti berendezéseinek üzemeltetése, igény szerinti átalakítása, áttelepítése.
  • Termelő és épületgépészeti berendezések, gépek elektromos motorjainak, elektromos fő-, és vezérlő áramköreinek javítása és karbantartása.
  • Termelő gépek hálózatra csatlakoztatása, erőátviteli csatlakozási pontok kiépítése.
  • Jel- és információ átviteli hálózatok telepítésében, karbantartásában és javításában való részvétel.
  • Gépekben lévő hibás panelek megállapítása, lehetőség szerinti javítása, cseréje.

Szakmai elvárások

  • Elektronika műszerész szakmacsoportba sorolt szakmunkás v. magasabb végzetség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nyomdaipari tapasztalat
  • Mechanikai műszerész tudás
  • Villanyszerelő, mérnöki végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Nyomdai gépek javításában szerzett szakmai tapasztalat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás

Állás adatai

Állás azonosító: 38
Pozíció pontos megnevezés: Elektromos szerelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Elektromos szerelő